Salony optyczne
Lubliniec, Koszęcin

Badanie wzroku

W naszych zakładach prowadzimy komputerowe badanie wzroku


Autoryzowany salon JZO

Szkła dla osób 40+

Kiedy zaczynasz potrzebować okularów progresywnych? U większości osób, średnio po 40. roku życia, pojawiają się trudności z widzeniem przedmiotów z bliska. Niezbędne staje się posiadanie okularów do czytania. Dla niektórych oznacza to konieczność używania dwóch par okularów – jednych do chodzenia, drugich do czytania. Pojawiają się wówczas problemy z uciążliwą zmianą okularów, zapominaniem jednej z par, a co za tym idzie zmęczenie wzroku. Rozwiązaniem tych problemów są okulary ze szkłami progresywnymi JZO!
Złoty Medal Optyka 2018


Z przyjemnością informujemy, że soczewki Nikon Presio Master Infinite, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest JZO S.A., zostały nagrodzone Złotym Medalem Optyka 2018 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Soczewki okularowe NIKON PRESIO MASTER INFINITE to najnowszej generacji soczewki progresywne firmy Nikon, które zapewniają komfort widzenia użytkownikom okularów, nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.
>

Nasza oferta

Soczewki progresywne NIKON


Innowacyjne soczewki progresywne NIKON dla osób poszukujących najlepszych rozwiązań z górnej półki. Specjalne filtry eliminują zniekształcenia, występujące na brzegach szkieł progresywnych. Zaawansowane technologie gwarantują komfortowe widzenie we wszystkich obszarach soczewek progresywnych Nikon.
Nikon od roku na polskim rynku


Rok temu w ofercie JZO S. A. zadebiutowały soczewki okularowe Nikon. Z tej okazji w trakcie wystawy OPTYKA 2019, towarzyszącej Ogólnopolskiemu Kongresowi KRIO w Karpaczu, wspólnie z Marzeną Rogalską i Maciejem Orłosiem, ambasadorami kampanii Czas na wzrok, oraz Mirosławem Nowakiem, odpowiedzialnym za Grupę Essilor w Polsce, Estonii, na Łotwie i Litwie, na stoisku JZO świętowaliśmy pierwszy jubileusz marki Nikon na polskim rynku optycznym.
Kontrola światła


Soczewki Transitions Signature
Soczewki Transitions Xtractive
Linia sportowych okularów słonecznych z soczewkami Transitions

Soczewki Transitions przeznaczone do codziennego użytku, to soczewki adaptujące się, zaprojektowane do noszenia w pomiesczeniach oraz na zewnątrz, przez cały dzień, każdego dnia.
Ideal Max UV


- ułatwia czyszczenie soczewek, ponieważ ma właściwości hydrofobowe i oleofobowe
- chroni soczewkę przed uszkodzeniami mechanicznymi dzięki unikalnej warstwi "Max"
- zwiększa komfort widzenia redukując odblaski światła od powierzchni soczewek, przez co wzrasta transmisja światła docierającego do oczu

Powłoka antyrefleksowa Ideal Max UV to zaawansowana technologicznie wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna nanoszona na soczewki organiczne. Innowacyjna technologia UV sprawia, że powsłoka ta blokuje promienie ultrafioletowe padające na wewnętrzną powierzchnię soczewki.
Soczewki dla dzieci


MIŚ - specjalnie dedykowane dzieciom są soczewki organiczne Izoplast 150 Miś, które odcinają szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe, zapewniają, że okulary są lekkie i estetyczne.
Soczewki Transitions przeznaczone do codziennego użytku, to soczewki adaptujące się, zaprojektowane do noszenia w pomiesczeniach oraz na zewnątrz, przez cały dzień, każdego dnia.
Soczewki dla kierowców


EyeDrive® to unikalny produkt dedykowany każdemu, kto wysoko ceni codzienny komfort i jednocześnie dba o bezpieczeństwo. Soczewki te szczególnie docenią kierowcy, dla których podstawą bezpieczeństwa prowadzenia pojazdu jest wyraźne widzenie.

Oprawy okularowe

Poniżej przedstawione są oferowane przez nas marki opraw okularowych.

Soczewki kontaktowe

Poniżej przedstawione są oferowane przez nas marki soczewek kontaktowych.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo AKCEPTUJĘ